Grup Şirketlerimiz

Ana Sayfa/ Kurumsal/ Grup Şirketlerimiz/

Geri Dön

Vankim Kimya Gıda San. Dış Tic. Ltd. Gıda Sektörüne Hammadde tedariği için 2002 yılında kurulmuştur. Temel Misyonumuz en yüksek kalite standartlarındaki ürünleri, en iyi şartlarla değerli ortaklarımıza sunmak ve fark yaratmalarına için yardımcı olmaktır.

Web Site: www.vankim.com

 
 

Dinamik Su Arıtma Sistemleri San. Dış Tic. Ltd. 2008 yılında kurulan firmamız kısa sürede Türkiye’nin Lider Su Arıtma firmalarından birisi olmuştur. Ocean markasıyla Türkiye’nin bir çok noktada hizmet vermektedir.

Web Site: www.dinamikaritma.com

 
 

Erdem Turizm Gıda Süt ve Süt Ürün. İnşaat A.Ş. Erdem Süt ürünleri Aydın İli karpuzlu ilçesinde 2016 yılında faaliyete geçmiştir. Tamamiyle doğal süt ürünleri üreten tesisimiz “Erdem Çiftliği” ve “Peyra” Markaları ile hizmet vermektedir.

Web Site: www.erdemsut.com

 
 

General Elektrik A.Ş. İlk HES projesi 2015 yılında Ordu ili Mesudiye ilçesindeki 6mw lık HES projesiyle faaliyete başlamıştır. Başka bölgelerde yeni enerji yatırımları için projelendirme süreçleri devam etmektedir.

Web site : www.generalenerji.com  

 
 

Kervan Gıda A.Ş. 1995 yılında kurulan Kervan Gıda , Türkiye ‘nin en büyük Yumuşak Şeker üreticisidir. Bebeto markasıyla 90 dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Web site : www.kervangida.com

 
 
 
# # # #